• RCS 2 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 14:30Luctor Heinkenszand 2 - RCS 2Sportpark Heinkenszand
    28 nov. 12:30RCS 2 - VCK 2Sportpark De Alblas
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.RCS 2 - FC Axel 2
    17 okt.RCS 2 - Terneuzense Boys 3
  • Poulestanden RCS 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RCS 243101321110
    2VCK 24220175128
    3Luctor Heinkenszand 232107347
    4Kloetinge 342117707
    5Serooskerke 34202512-76
    6ST Oostkapelle / Domburg 2312012395
    7Kapelle 2412189-15
    8's Heer Arendskerke 231118714
    9FC Axel 23111912-34
    10SSV'65 2301268-21
    11Zaamslag 2300348-40
    12Nieuwdorp 24004727-200

    Poulestanden RCS 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RCS 23300162149
    2Arnemuiden 232017256
    3FC Dauwendaele 2310258-33
    4GPC Vlissingen 33003117-160

    Poulestanden RCS 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit 211006063
    2Blauw Geel'38/JUMBO 211007253
    3Yerseke 211006153
    4Nemelaer 211005053
    5Unitas'30 211006243
    6Hardinxveld 211005143
    7GRC-14 211004133
    8Haarsteeg 211004223
    9Walcheren 211004223
    10Geldrop 211002023
    11RKDVC 511002113
    12Brabantia 300000000
    13Dommelen 200000000
    14DOSKO 200000000
    15Dubbeldam 200000000
    16GJS 200000000
    17R.K.S.V. Groen Wit 200000000
    18Heerjansdam 200000000
    19Nieuw Lekkerland 200000000
    20Oranje Wit 200000000
    21VV Papendrecht 200000000
    22RCS 200000000
    23RKDVC 400000000
    24Roosendaal 300000000
    25Sliedrecht 300000000
    26SSC'55 200000000
    27Steen 200000000
    28Steenbergen 200000000
    29SVSSS 200000000
    30Terneuzense Boys 300000000
    31WHS 200000000
    32Wilhelmina'26 200000000
    33Zundert 300000000
    34De Zwerver 200000000
    35Uno Animo 2100112-10
    36Den Dungen 2100124-20
    37ST Oostkapelle / Domburg 2100124-20
    38Reusel Sport/CoTrans 2100102-20
    39HSSC'61 2100114-30
    40VOAB 2100126-40
    41Streefkerk 2100115-40
    42Kozakken Boys 2100127-50
    43Zeelandia Middelburg 2100116-50
    44Helvoirt 2100105-50
    45Irene'58 2100106-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baas, MikeTeamspeler
    Bobouh, WalidTeamspeler
    Bomhof, JohnnoTeamspeler
    Buckley, RaevenTeamspeler
    Coppejans, ZennoTeamspeler
    Hamer, Robin deTeamspeler
    Joosse, DarrenTeamspeler
    Macares, AyrtonTeamspeler
    Meijden, Davey van derTeamspeler
    Merrienboer, Jordi vanTeamspeler
    Muntjewerf, TimTeamspeler
    Poppe, MarcTeamspeler
    Schoonen, JordyTeamspeler
    Waal, Dennis deTeamspeler
    Wisse, PatrickTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bomhof, JohnnoOverige stafTeammanager
    Geluk, JoanikeMedische stafVerzorger
    Merrienboer, Jordi vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Luctor Heinkenszand 2

    VS

    RCS 2

    21 november 202014:30 uur
    Sportpark Heinkenszand veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    RCS 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    3,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd